JÄRELVAADATAV ⟩ Selver kaotas tasavägise kohtumise Leedu esiklubile ja ei pääsenud nelja parema sekka

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga veerandfinaalseeria teises mängus kaotas Tallinna Selver Leedu esiklubile Gargždai Amber-Arlanga 2:3 (25:22, 18:25, 22:25, 25:21, 12:15). Postimees näitas kohtumist otseülekandes.

Avageimi võitnud Selver kaotas aga kaks järgmist ning pidi veerandfinaalseeria kolmemänguliseks venitamiseks võitma kaks järgmist. Neljas geim kallutati endale 25:21, kuid viimane viies kaotati 12:15. Nii pääses Tartu toimuvale finaalturniirile Gargždai.

25.-26. veebruarini Tartus peetavale finaalturniirile pääsemiseks on vaja veerandfinaalseerias võita kaks kohtumist.

Kolmapäeval toimunud paari avalahingu võitis Leedu klubi 3:0 (25:22, 25:16 ja 25:21). Muide, Selver oli ainus Eesti klubi, kes ei teeninud veerandfinaalseeria esimeses mängus võitu.