N, 6.10.2022

JÄRELVAADATAV ⟩ TalTech pääses seitsmeaastase vaheaja järel Credit24 Meistriliiga finaalturniirile

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga veerandfinaalseerias teises mängus alistas TalTech 3:2 (22:25, 25:20, 25:20, 23:25, 18:16) Läti klubi RTU/Robežsardze/Jurmalat. Postimees näitas kohtumist otseülekandes.

Avageimi kaotanud TalTech võitis kaks järgmist ning asus 2:1 juhtima, kaotades neljanda ning kohtumise võitja otsustati viiendas geimis. TalTech asus seda 11:6 juhtima, kuid lubas RTU viigini 11:11. Lõpuks kasutas ülikooliklubi ära kolmanda matšpalli ning võitis otsustava geimi 18:16.

25.-26. veebruarini Tartus peetavale finaalturniirile pääsemiseks on vaja veerandfinaalseerias võita kaks kohtumist.

Seeria esimese lahingu võitis TalTech kolmapäeval võõrsil 3:1. Eriti vägevas hoos oli tehnikatudengite leegionär Matej Šmidl, kes tõi tervelt 33 punkti.