Vägeva mängu teinud Jõesaar vedas Bayreuthi võidule, Treier tegi hea partii Euroliiga meeskonna vastu

Christopher Krutto
Janari Jõesaar (palliga).

Eesti korvpallikoondislane Janari Jõesaar tegi Saksamaa kõrgliigas hea mängu, kui aitas koduklubi Bayreuthi 111:95 võidule Oldenburgi vastu.

Jõesaar mängis Oldenburgi vastu 27 minutit ja 15 sekundit, ning kogus selle jooksul 24 punkti (kahesed 5/5, kolmesed 5/4, vabavisked 2/2), kaheksa lauapalli ja neli resultatiivset söötu.

Teda toetas 21 silmaga Martynas Sajus. Oldenburgi parimaks kerkis 23 silma visanud Max Heidegger. 21 silma lisas Oldenburgi poolelt Phil Pressey.

Bayreuth hoiab 21 mängu järel liigas 10. kohta, olles kogunud 11 võitu ja 10 kaotust. Täpselt nende ees on Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers.

Itaalia karikasarja veerandfinaalis läks Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo vastamisi Euroliigas mängiva Milanoga ja seal tunnistati vastase 88:68 paremust.

Treier viibis platsil 30 minutit ja viskas selle aja jooksul 11 punkti. Lisaks sellele korjas ta ka 6 lauapalli. Sassari parimaks kerkis 19 silma visanud David Logan.

Üleplatsimeheks kerkis Milano mängumees Malcolm Delaney, kelle arvele jäi 24 punkti.