Tottenham alistas dramaatilise lõpplahenduse saanud kohtumises Manchester City

Christopher Krutto
Harry Kane.
Harry Kane. Foto: Jon Super/SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas laupäeval Tottenham Hotspur 3:2 tabeli liidri Manchester City.

Tottenham pääses kohtumist juhtima juba neljandal minutil, kui täpne oli talvel Torino Juventusest klubisse toodud rootslane Dejan Kulusevski. Poolajapausile mindi siiski viigiseisult, sest 33. minutil oli täpne City poolkaitsja Ilkay Gündogan.

59. minutil haaras Tottenham taas eduseisu, kui täpne oli Harry Kane. Manchesteri klubi suutis teisel üleminutil tänu Riyad Mahrezi penaltile viigistada ja tundus, et nii see kohutmine ka jääb, kuid viiendal üleminutil suutis Kane taas resultatiivne olla ja tõit Tottenhamile võidu.

Kusjuures City jaoks oli tegu esimese kaotusega liigas pärast 30. oktoobrit, kui jäädi alla Crystal Palace'ile.

City jätkab endiselt esimesel kohal, olles 26 mänguga kogunud 63 silma. Teisel kohal asuv Liverpool on neist kuue ja kolmandal kohal olev Chelsea 13 punkti kaugusel.