JÄRELVAADATAV ⟩ TalTech jõudis klubi ajaloos teist korda Balti liiga finaali

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga (Balti liiga) esimeses poolfinaalis alistas TalTech 3:0 (25:21, 25:22, 25:19) Pärnu VK. Kohtumine on õige pea järelvaadatav.

Kuigi skooriliselt polnud vahe kahes esimeses vaatuses suur, olid lõviosa ajas ohjad TalTechi käes. Pärnu andis korralikult vastupanu vaid geimide alguses, kuid lõpud kuulusid üsna kindlalt vastastele. Viimases geimis tõsiseks madinaks ei läinudki.

Tehnikaülikooli võistkond pääses klubi ajaloos teist korda Balti liiga finaali. Nad jäävad ootama vastast kell 20 algavast poolfinaalist Tartu Bigbank vs. Gargždai Amber-Arlanga. Ka see mäng on otseülekandes nähtav Postimehes.

Muide, senini ainsas finaalis alistas TalTech 2013. aastal Pärnu VK.

Põhiturniiril läks paremini TalTechil, kes jäi 36 punktiga Tartu Bigbanki järel teiseks. Suvepealinlased olid tehnikatudengite lähimad jälitajad, nende kaukasse kogunes 28 silma.

Viimati kohtusid klubid omavahel 9. veebruaril, kui Pärnu oli võõrsil parem 3:0. 27. oktoobril ehk hooaja alguses mindi vastamisi Pärnus, siis olid pealinnaklubi võidunumbrid 3:1.

Veerandfinaalseerias alistas Pärnu kahe mänguga Jekabpilsi Luši (Läti) ja TalTech 2:0 RTU/Robežsardze/Jurmala (Läti).