P, 29.01.2023

JÄRELVAADATAV ⟩ Tallinna Ülikool/Kikas jäi Balti liigas esimesena medalita

Postimees Sport
Tallinna Ülikool/Kikas jäi Balti liigas esimesena medalita
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Naiste Balti liiga põhiturniiril teiseks tulnud Tallinna Ülikool/Kikas pidi hooaja kokkuvõttes leppima neljanda kohaga, kui pronksimängus jäädi alla Jonavos Aušrine KKSCile.

Põhiturniiril Aušrinet võõrsil 3:1 ja kodusaalis 3:0 tulemusega võitnud Tallinna Ülikool/Kikas tänases 3.-4. koha kohtumises geimivõiduni ei jõudnud, leppides Kaunases peetud mängus 0:3 (21:25, 12:25, 25:27) kaotusega.

Tallinna naiskonna ridades keegi kahekohalise punktisummani ei jõunud, resultatiivseimatena kogusid Raili Hunt ja Maren Mõrd 9 punkti. Võitjate poolel säras 22 punktiga Jekaterina Kovalskaja.

Servi vastuvõtul 51-protsendilist täpsust näidanud Tallinna Ülikool/Kikas lasi endale lüüa 12 ässa, võitjate vastuvõtt oli viie eksimuse juures 55%. Lisaks servile töötas hästi ka leedulannade blokk, mille abil teeniti 13 punkti. Eesti naiskonna arvele kogunes viis blokipunkti.

Rünnkul jäi Leedu naiskond peale numbritega 35%-29%. Kui võistkonnana näitasid võitjad kasutegurit +36, siis kaotajate sama number oli +2. Mängu saab uuesti vaadata SIIN.

Enne mängu:

Tallinna Ülikool/Kikas võitis põhiturniiril 22 kohtumist 17 ning platseerus 50 punktiga teisele kohale. Jonavose naiskonna saldo oli 15 võitu ja 7 kaotust, mis andis 44 punkti ja neljanda koha.

Põhiturniiril võitis TLÜ/Kikas mõlemad omavahelised kohtumised: oktoobris oldi võõrsil üle 3:1, detsembri alguses kodusaalis 3:0.

Märksõnad
Tagasi üles