Jarmo Jagomägi
, Reporter
Flora reageeris kaotusseisule jõuliselt.
Flora reageeris kaotusseisule jõuliselt. Foto: Margus Ansu

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna kaks mängu. Võidupunktid said kirja FC Flora ja Nõmme Kalju.

Päeva esimene mäng algas korraliku šokiga, kui liiga uustulnuk Talinna Kalev pääses Flora vastu 4. minutil Ramol Sillamaa väravast juhtima. Ent kauaks pidu ei jagunud.

17. minutil viigistas mänguseisu Konstantin Vassiljev. Pikale pausile pääseti tänu Martin Milleri kahele tabamusele juba 3:1 eduseisus.

Teisel poolajal Flora midagi juhuse hooleks ei jätnud. Ühe tabamuse lisas Vassiljev, kübaratrikini jõudis Miller. Lõppseisu 7:1 vormistasid Mark Anders Lepik penaltist ja Henrik Ojamaa 76. minutil.

Oluliselt pingelisem lahing peeti Paides, kus kohalik Linnameeskond jäi 2:3 alla Kaljule. Kusjuures koduperemehed tulid kaks korda kaotusseisust välja.

Külalised viis 16. minutil ette Alex Matthias Tamm, ent õige pea Robi Saarma viigistas. Poolajapausiks aitas aga Igor Subbotin Kalju taas juhtima.

Järgmist tabamus tuli oodata päris kaua. 85. minutil tõi Paide uus ründaja Kaimar Saag tabloole viigi, aga... Viimane sõna jäi ikkagi Kaljule, kellele tõi kolm punkti Tamme teine tabamus 87. minutil.

Kahe vooru järel on Premium liigas neli vaid võite tunnistanud meeskonda.