Vanameister Vassiljevi üleminutite värav tõi Florale Paide vastu raske võidu

Christopher Krutto
Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Eero Vabamägi

Eesti jalgpalli Premium liigas kohtusid vooru põnevusmängus Paide Linnameeskond ja Tallinna Flora. Lõpuks pidi Paide tunnistama kodus külaliste 2:1 paremust.

Flora asus kohtumist juhtima 14. minutil, kui Mark Anders Lepik suutis palli mõnelt meetrilt väravasse suunata. Paide viigivärav sündis 66. minutil, kui Markus Soomets saatis palli omaväravasse.

Mängu otsustas vanameister Konstantin Vassiljev, kes esimesel üleminutil saatis palli kauni löögiga karistusala äärelt alla nurka ja tõi Florale hilise võidu.

Päeva teises kohtumises võttis Nõmme Kalju 2:0 võidu Pärnu Vapruse vastu. Kalju väravate eest hoolitsesid Pavel Marin ja Trevor Elhi.

Kolme vooru järel hoiab esikohta üheksa punktiga FCI Levadia, kuid sama palju silmu on tabelis kirjas ka Floral ja Nõmme Kaljul. Paide hoiab 3 punktiga kuuendat kohta. Tõsi, nad on lisaks Florale kaotanud ka Kaljule ja ilmselt nõrgemate vastu mängudega suudavad peagi kõrgemale tõusta.