Bayerni võidule aidanud Neuer püstitas Saksamaa kõrgliigas uhke rekordi

Christopher Krutto
Manuel Neuer.
Manuel Neuer. Foto: imago/Jan Huebner/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas liider Müncheny Bayern eile õhtul 4:0 Berliini Unioni. Uhke tähiseni jõudis tolles mängus Bayerni väravavaht Manuel Neuer.

Oma värava puhtana hoidnud Neuer teenis eile Saksamaa kõrgliigas karjääri 311. võidu, millega 35-aastane väravavaht haaras enda nimele ka Bundesligas enim võite võtnud mängija tiitli.

Bayern läks kohtumist juhtima 16. minutil, kui täpne oli Kingsley Coman. 25. minutil suurendas Tanguy Nianzou nende edu.

Avapoolaja lõpus tegi skoori Robert Lewandowski, kes saatis palli väravasse penaltist. Teise poolaja alguses lõi ta oma teise ja Bayerni neljanda.

27 mängu järel hoiab Bayern Saksamaa liigas 63 punktiga esikohta. Lähim konkurent Dortmundi Borussia jääb maha seitsme silmaga.