Barcelona tegi Madridi Realile nende endi koduväljakul häbi

Siim Kaasik
Barcelona mängijad väravat tähistamas.
Barcelona mängijad väravat tähistamas. Foto: MANU FERNANDEZ/AP/SCANPIX

Hispaania jalgpalli meistrivõistlustel alistas Barcelona võõrsil 4:0 Madridi Reali.

Barcelona läks kohtumist Pierre-Emerick Aubameyangi 29. minuti tabamuse järel juhtima. 38. minutil kasvatas Ronald Araújo Barcelona eduseisu kaheväravaliseks.

Barcelona pani jõuvahekorrad lõplikult paika teise poolaja alguses, kui 47. minutil lõi 3:0 Ferran Torres ning 51. minutil sai oma teise värava kirja Aubameyang.

El Clasicole omaselt oli mäng tuline, sest kohtunik jagas seitse kollast kaarti. Neist neli läksid Barcelona mängijatele.

Madridi Real jätkab kaotusest hoolimata 66 punktiga tabeli tipus. Barcelona on 54 silmaga kolmas, kuid sama palju punkte on ka Madridi Atleticol. Tabeli teisel kohal on 57 punktiga Sevilla.