Kanepi ei teadnud, miks vastane talle loobumisvõidu andis

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: Marcio Jose Sanchez/AP Photo/SCANPIX

Kaia Kanepi (WTA 61.) teenis Miami WTA-turniiri avaringis pärast 6:2 avaseti võitu Marina Zanevskalt (WTA 68.) loobumisvõidu. Miks Belgiat esindav ukrainlanna loobus, Kanepi öelda ei osanud.

Mängujärgses intervjuus ütles Kanepi, et kohtumise alguses polnud kõige kergem väljakul olla. «Tuli tuulega kohaneda ja vastane mängis kohe väga hästi,» lausus Eesti teine reket.

Peagi sai Kanepi enda mängu jooksma ja võitis avasetis kuus geimi järjest. «Leidsin hea rütmi ja kõik sujus hästi,» lisas Kanepi.

Lõpuks pääses Eesti teine reket 32 minutiga teise ringi, sest Zanevska otsustas vigastusele viidates edasisest matšist loobuda. Kanepi ei osanud öelda, mis Belgia tennisistil viga oli. «Kahju, et vastane pärast esimest setti loobuma pidi. Mul pole infot, mis tal täpsemalt viga oli.»

Turniiri teises ringis kohtub Kanepi hispaanlanna Sara Sorribes Tormoga (WTA 35.), kes oli avaringis vaba.