Bravuurikas F1 tiimipealik: olin valmis punktide nimel kõigiga seksima

Postimees Sport
Copy
Günther Steiner.
Günther Steiner. Foto: ANDREJ ISAKOVIC/AFP/Scanpix

Haasi vormel-1 meeskonna tiimipealik Günther Steiner on varemgi silma paistnud omapäraste arvamusavalduste poolest. Pärast edukat uue hooaja algust põrutas ta, et kuna eelmine aasta oli meeskonna jaoks päris trööstitu, siis oli ta punktide nimel valmis seksima sisuliselt kõikide F1-sarja kuuluvate inimestega.

Kahe esimese F1-etapiga on Haas kogunud 12 punkti ning platseerub viiendale kohale. Eelmisel aastal ei suutnud nad punktiarvetki avada ning bravuurikas Steiner ütles, et oli mullu punktide nimel valmis sisuliselt kõigeks.

«Alati on see pettumust valmistav, sa tahad maksimumi. Kuid kui järele mõelda, siis ei saa olla liiga ahne. Eelmisel aastal oleksin olnud valmis kahe punkti pärast valmis kõigiga seksima (inglise k. last year, for two points, I would have fucked the whole paddock). Nüüd oleme heal positsioonil,» vahendas Steineri sõnu Daily Mail.

Haasi punktiarvet on kasvatanud nendega napilt enne hooaja algust ühinenud Kevin Magnussen, kes vahetas välja venelase Nikita Mazepini. Taanlane oli avaetapil viies, eelmisel nädalal Saudi Araabias tuli tal leppida üheksanda kohaga. Tiimi teine piloot Mick Schumacher pole oma F1-karjääris veel punkte kogunud.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles