Korraliku mängu teinud Kotsar aitas Hamburgi eurosarjas võidule

Christopher Krutto
Maik-Kalev Kotsar rassimas eurosarjas.
Maik-Kalev Kotsar rassimas eurosarjas. Foto: IMAGO/Felix Schlikis

Eesti korvpallikoondislane Maik-Kalev Kotsar aitas Eurocupil koduklubi Hamburg Towersi kindla 90:69 võiduni Trento vastu.

Hamburg haaras eduseisu juba avaveerandil, mis võideti 15:10. Poolajaks kasvati edu suuremaks ja juhiti juba 48:36. Ka teine poolaeg kulges Hamburgi taktikepi all ja lõpuks võeti kindel võit.

Olulist rolli mängis selles ka Kotsar, kes sai kirja 14 punkti. Lisaks sellele korjas ta kaheksa lauapalli ja andis kolm resultatiivset söötu.

Hamburgi parimaks kerkis Jaylon Brown, kelle arvele jäi 22 silma.

Trento poolelt säras eredaimalt Jordan Caroline, kelle arvele kirjutati 21 punkti. Teda toetas 11 silmaga Dominique Johnson.

Hamburg hoiab A-alagrupis 13 mängu järel viie võidu ja kaheksa kaotusega seitsmendat kohta. 14 mängust kõigest ühe võidu noppinud Trento on üheksas ehk viimane.