VIDEO Inglismaa jalgpallitäht hurjutas kohtunikku, et ta vastasele punast kaarti näitas

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Punane kaart tundus ebaõiglane mõlema poole jaoks.
Punane kaart tundus ebaõiglane mõlema poole jaoks. Foto: ADRIAN DENNIS/AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpallikoondis alistas sõprusmängus 3:0 Elevandiluuranniku. Tulemuse kõrval pakkus matši järel kõneainet ka avapoolaja lõpus juhtunu.

Kohtumise 32. minutil esimese kollase kaardi teeninud Elevandiluuranniku äärekaitsja Serge Aurier patustas veaga ka veidi hiljem. Belglasest kohtunik Erik Lambrechts saatis ta teise kollase ja ühtlasi punase kaardiga platsilt minema. Huvitav oli aga tõik, et arbiitrit tuli hurjutama ka Inglismaa koondislane.

Manchester City ründav poolkaitsja Jack Grealish oli selgelt löödud, et vastase mäng nõnda varakult lõppes. Inglane viitas kohtunikuga vaieldes asjaolule, et tegemist on ju vaid kontrollkohtumisega.

Aurieri punasega lõppenud olukorda saab veidi pikemalt vaadata siit (alates 3.16):

«Aurier võinuks platsile jääda, sest siis saanuks me rohkem 11 mehe vastu mängida. Sellega kannatas mängu tase,» selgitas Grealish hiljem.

Inglismaa pääses koduplatsil kohtumist 30. minutil Ollie Watkinsi tabamusest juhtima. Ülejäänud kaks väravat sündisid juba ühe mehega enamuses olles. Jala said valgeks ka Raheem Sterling ja Tyrone Mings.