Uskumatu prohmakas Saksamaa kõrgliigas: Müncheni Bayernil viibis väljakul 12 mängijat

Christopher Krutto
Kohtunikud, treenerid ja mängijad arutamas vahetusega seotud segadust.
Kohtunikud, treenerid ja mängijad arutamas vahetusega seotud segadust. Foto: IMAGO/ActionPictures/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas leidis eile aset uskumatu prohmakas, kui Müncheni Bayern sai Freiburgi vastu mõnda aega mängida 12 mehega.

Nimelt tegi Bayern 85. minutil kaks vahetust. Mängu sekkusid Niklas Süle ja Marcel Sabitzer ning väljakult pidanuks ära tulema Corentin Tolisso ja Kingsley Coman. Kui esimene neist lahkus platsilt, siis teine mitte.

Nii mängiti kümmekond sekundit, kuni lõpuks kohtunikud tähele panid, et midagi on mäda. Kohtumine jäeti seisma ja läks mõned minutid aega, kuni segadust klaariti. Lõpuks selgus, et neljas kohtunik oli Comani puhul näidanud vale numbrit ja seetõttu ei teadnud ääremängija, et pidi platsilt lahkuma.

Bayern võitis kohtumise 4:1, kuid on võimalik, võitjad saavad segaduse tõttu karistada. Selleks peaks Freiburg andma sisse ametliku kaebuse. Hetkel pole teada, kas klubi seda ka plaanib.