R, 1.12.2023

Uustulnuk Viimsi võitleb Liivimaa kirkaima korvpallikarika eest – mis on edu valem?

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Facebook
Comments
Viimsi meeskond alistas nädalapäevad tagasi kodusaalis Ventspilsi (pildil) ning nüüd Riias peetud poolfinaalis sama põnevas mängus ka Pärnu Sadama. Keskel on ülestõstetud kätega peatreener Valdo Lips.
Viimsi meeskond alistas nädalapäevad tagasi kodusaalis Ventspilsi (pildil) ning nüüd Riias peetud poolfinaalis sama põnevas mängus ka Pärnu Sadama. Keskel on ülestõstetud kätega peatreener Valdo Lips. Foto: Martti Vaidla

Eesti-Läti korvpalliliigas jõudis viimasena nelja meeskonna finaalturniirile KK Viimsi/Sportland, alistades koduplatsil Ventspilsi. Veel mullu mängis Viimsi Eesti esiliigas, Ventspils aga mõni aasta tagasi Meistrite liigas.

Kevad on tänavu eelnevatest erinev. Esimene üllatus sündis juba laupäeval, mil Pärnu Sadam murdis kodusaalis teist korda maha valitseva tšempioni Kalev/Cramo. Ka Viimsi polnud soosik, ent Läti tipuga tehti veerandfinaalis sotid selgeks samuti 2:0.

See tähendab, et nädalavahetusel Riias peetaval Final Four’il mängib kaks Eesti satsi, ent nende hulgas pole viimaste aastate valitsejat. Mis veelgi tähtsam, oleme ka finaalis igal juhul esindatud, sest laupäeval kell 19 kohtuvad poolfinaalis Pärnu ja Viimsi omavahel.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles