Oma aja ära oodanud Benzema tõusis 34-aastaselt maailma parimaks

Siim Kaasik
Karim Benzema on sel hooajal löönud Meistrite liigas isiklikku rekordit tähistavad 11 väravat.
Karim Benzema on sel hooajal löönud Meistrite liigas isiklikku rekordit tähistavad 11 väravat. Foto: Peter Cziborra/Action Images/Reuters/Scanpix

Elu vormis olev Madridi Reali 34-aastane ründaja Karim Benzema tõestas järjekordse kübaratrikiga, et on praegu maailma parim ründaja.

Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises alistas Madridi Real võõrsil 3:1 Londoni Chelsea. Kohtumise kangelaseks tõusis Benzema, kes otsustas oma mitmekülgse ründearsenaliga mängu saatuse.

Esmalt Benzema väravatest. Oma esimese tabamuse eeltöö tegi Benzema ise. Ta mängis keskväljal seinasööduga vasakusse äärde vabaks Vinícius Júniori, spurtis seejärel trahvikasti ning põrutas palli 21. minutil täpse ja tugeva pealöögiga Chelsea väravasse.