Kanepi jäi USAs pidama kolmandasse ringi

Christopher Krutto
Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: Bai Xuefei/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Eesti tennise teine reket Kaia Kanepi (WTA 57.) pidi Charlestoni turniiri kolmandas ringis tunnistama poolatari Magda Linette'i 6:3, 4:6, 6:2 paremust.

Avasetis õnnestus poolataril kiirelt Kanepi serv murda ja kohtumist 3:0 juhtima minna. Eestlanna sai küll veel murde tagasi ja viigistas 3:3, kuid viimased kolm geimi kuulusid Linette'ile.

Teises servis said mõlemad kiire murde ja edaspidi kulges see tasavägiselt. Alles seisul 4:5 õnnestus Kanepil otsustav murre kätte saada ja sett 6:4 võita.

Viimases ehk otsustasav setis suutis Linette juba enda mängu peale suruda. Ta sai kaks järjestikust murret ja läks setti lausa 5:1 juhtima. Ühe korra suutis Kanepi küll matšpalli päästa ja veel ühe geimi võita, kuid see oli kõik. Viimases geimis sai Kanepi vaid ühe punkti ja poolatar vormistas kindlalt võidu. Kohtumine kestis kaks tundi ja ühe minuti.