Naiste jalgpallikoondis lõi esimese värava, kuid kuuendast kaotusest see ei päästnud

Siim Kaasik
Eesti naiste jalgpallikoondis.
Eesti naiste jalgpallikoondis. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti naiste jalgpallikoondis lõi kuuendas MM-valiksarja mängus esimese värava, kuid kaotas kodustaadionil 1:3 Kreekale.

Külalised läksid kohtumist Sofia Koggouli 14. ja 21. minuti väravatest 2:0 juhtima. 63. minutil õnnestus Kairi Himanenil üks tagasi lüüa, ent 76. minutil vormistas Veatriki Sarri lõppseisu.

Kuue mänguga pole Eesti naiskond teeninud mitte ühtegi punkti. Tabelipildi teeb veelgi nukramaks väravate vahe. Nimelt on eestlannad lubanud endale lüüa 29 ning löönud ise vaid ühe värava.

Eestil jääb 2023. aasta MM-valiksarjas pidada veel neli kohtumist. Korra minnakse vastamisi Kreeka ja Prantsusmaaga ning kahel korral Kasahstaniga, kel pole samuti tabelis veel ühtegi punkti.