P, 27.11.2022

Rikberg jätkab Eesti vollemaastikul platsi puhtaks löönud Tartu Bigbanki juhendamist

Postimees Sport
Rikberg jätkab Eesti vollemaastikul platsi puhtaks löönud Tartu Bigbanki juhendamist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Alar RIkberg.
Alar RIkberg. Foto: Urmas Luik

Möödunud nädalal Eesti meistritiitli kindlustanud Tartu Bigbanki võrkpallimeeskond andis teada, et nad sõlmisid uue lepingu praeguse peatreeneri Alar Rikbergiga.

Möödunud nädala kolmapäeva õhtul täitus Bigbank Tartu võrkpallimeeskonna tänavune suur eesmärk, kui võistkond krooniti Eesti meistriks. Saavutus oli selle võrra erilisem, et Balti liiga ja Eesti karika võidule lisaks saavutati esimest korda korraga ka kolmas tiitel.

Nõnda polnud Tartu klubil keeruline pikendada lepingut peatreeneriga, kellel sisuliselt ideaalne aasta seljataga. Rikbergi ootab Tartus juba neljas järjestikuline hooaeg, millest kolm on möödunud peatreeneri toolil.

Alar Rikbergi kommentaar: «Klubi soovis kõigepealt paika saada peatreeneri ja seejärel alustada üheskoos meeskonna komplekteerimist järgmiseks aastaks. Mitmed head mängumehed on siirdumas välisliigadesse, kuid kindlasti saame ka järgmiseks hooajaks kokku korraliku satsi. Mind motiveerib võimalus töötada ka uute noormängijatega ning näha, kui kaugele üheskoos jõuame.»

Meeskonna mänedžeri Hendrik Rikandi sõnul on Bigbank Tartu eesmärk ka järgmisel hooajal võidelda kirkamate medalite eest: «Meeskonnaga on liitumas mitmed noormängijad, samas tahame säilitada suure osa tänavusest koossseisust. Meil on soov jätkuvalt kaasa lüüa ka Eurosarjas.»

Märksõnad
Tagasi üles