, Reporter
Flora väravate autor Sergei Zenjov.
Flora väravate autor Sergei Zenjov. Foto: Janek Eslon/Fc Flora

Eesti jalgpallimeistrivõistlusel peeti täna kaks lahingut. Võidupunktid kirjutasid tabelisse Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka.

Päeva esimeses mängus külastas tabeli liider FC Kuressaaret. Sealsel kunstmurustaadionil viis külalised 31. minutil penaltist juhtima Sergei Zenjov. Teisel poolajal kindlustasid Florale 3:0 võidu Joonas Tamme ja Henrik Ojamaa väravad.

Muide, viimati Saaremaal mängides, augustis, jäi Flora 0:1 Kuressaarele alla. Ka mulluses viimase partiis röövisid saarlased punkte, oktoobris lepiti Tallinnas 2:2 viiki.

Teises partiis alistas Tammeka võõral väljakul 2:1 Pärnu JK Vapruse.

Külalised pääsesid 32. minutil Tanel Tammiku väravast juhtima, ent umbes veerand tundi enne lõpuvilet tõi Martin Kase tabamus tabloole viigi. Taaralinlastele päästis kolm punkti vaid paar minutit hiljem Gerdo Juhkam.

Kõik senised seitse mängu võitnud Flora jätkab tabeli tipus. Tõsi, ka FCI Levadia pole seni punkte loovutanud, ent nad on pidanud kaks mängu vähem. Tammeka tõusis neljandaks, Pärnu on kaheksas.