JÄRELVAADATAV ⟩ Panter sai Coolbet hokiliigas kaela pronksi

Tallinna esindusmeeskond HC Panter võitis Coolbet Hokiliigas pronksmedali, alistades täna Kohtla-Järvel peetud kolmanda koha mängus kohaliku HC Everesti tulemusega 2:1 (0:0, 2:1, 0:0).

Teise kolmandiku alguses viis Andrei Rozinko võõrustajad juhtima, kuid 26. minutil viskasid Artur Fedoruk ja Paul Sillandi 30 sekundiga kaks vastuväravat.

HC Panteri pronksivõitu andis suure panuse 58 pealeviset tõrjunud väravavaht Villem-Henrik Koitmaa. HC Everesti puurilukk Maksim Klimenko tegi kahjutuks 41 vastaste üritust.

***

Finaalseerias juhib tiitlikaitsja Tartu Välk 494 Riia HK Kurbadsi vastu mängudega 2:0. Kolmas kohtumine toimub laupäeval, 23. aprillil kell 17:00 Tartus. Vajadusel peetakse neljas mäng pühapäeval, 24. aprillil kell 14:00 Riias ning viies laupäeval, 30. aprillil kell 16:00 Tartus.

Kõiki finaalseeria kohtumisi on võimalik jälgida otseülekandes Postimehe vahendusel.