JÄRELVAADATAV Hiilgava esituse teinud Kotsar aitas Hamburgi võidule Euroliiga finaalturniiri sihtiva Bayerni üle

Maik-Kalev Kotsar (viskel).
Maik-Kalev Kotsar (viskel). Foto: IMAGO/Beautiful Sports/Scanpix

Eesti koondislase koduklubi tegi kohtumisele tugeva alguse ja esimene veerand võideti 24:13. Teisel veerandil lasti suurem osa edust käest ja poolajapausile mindi vaid 41:38 eduseisus. Kolmanda veerandi lõpuks haaras Bayern juba ühepunktilise eduseisu, kuid viimasel veerandil näitas paremat minekut taas Hamburg ja nõnda mäng võideti.

Suurepärase mängu teinud Kotsar tegi kaksikduubli, saades kirja 18 punkti (kahesed 11/7, vabav 4/4) ja 10 lauapalli. Lisaks jagas ta kaaslastele kuus resultatiivset söötu. Efektiivsusnäitaja oli tal 27, mis oli meeskonna parim näit.

Hamburgi parimaks punktitoojaks kerkis tagamängija Caleb Homesley, kelle arvele jäi 22 silma. Kahekohalise arvu punkte viskasid veel Robin Christen (15) ja Jaylon Brown (12).

Bayerni parimaks kerkis 28 punktiga Deshaun Thomas. 15 silma lisas Augustine Rubit.

Hamburg hoiab 31 mängu järel liigatabelis 18 võidu ja 13 kaotusega seitsmendat kohta. Bayern on 22 võidu ja kaheksa kaotusega kolmandal kohal. Samas jahivad nad Euroliiga play-off'is hetkel pääset finaalturniirile. Hetkel on neil Barcelona vastu kolme võiduni mängitavas seerias võidetud ja kaotatud üks mäng

Suurepärase mängu teinud Kotsar tegi kaksikduubli, saades kirja 18 punkti (kahesed 11/7, vabav 4/4) ja 10 lauapalli. Lisaks jagas ta kaaslastele kuus resultatiivset söötu. Efektiivsusnäitaja oli tal 27, mis oli meeskonna parim näit.