Naiste meistriliiga liider võttis kindla võidu

Mariel Gregor
Tallinna Ülikooli naiskond.
Tallinna Ülikooli naiskond. Foto: baskrt.ee

Eesti naiste korvpalli meistriliigas sai liidernaiskond Tallinna Ülikool eile võõrsil kinda 87:56 võidu viimasel kohal asuva Audentes SG/Noortekoondise üle.

Tallinna Ülikool võitis avaveerandi 34:16, teise veerandaja võitis aga Audentes ja poolajaks oli Tallinna Ülikooli eduseis 50:36.

Teisel poolajal ülikoolinaiskond enam vastasele võimalust ei andnud ja lõpptulemuseks oli 87:56.

Mirjam Nikolai tõi võitjatele 28 punkti, seitse lauapalli ja andis viis resultatiivset söötu. Trine Kasemägi lisas 21 silma ja 10 lauapalli ning Pirgit Püü 15 punkti ja kuus söötu.

Audentese kasuks viskas Kadri-Ann Lass 18 punkti, Greeta Üprus lisas 14 silma.

Meistriliiga järgmises mängus kohtub Tallinna Ülikool 9. märtsil teisel kohal asuva Eclexi naiskonnaga. 2. märtsil on vastamisi Audentes ja Eclex.