Flora näitas kahe suure duellis Levadiale koha kätte ja läbis esimese ringi puhaste paberitega

Christopher Krutto
Flora mängijad väravat tähistamas.
Flora mängijad väravat tähistamas. Foto: Eero Vabamägi

Jalgpalli Premium liigas alistas Tallinna FC Flora täna linnarivaali FCI Levadia 2:0.

Flora alustas mängu tugevalt, kui juba 9. minutil leidis Rauno Alliku karistusalas hästi Daniil Kuraksini, kes palli läbi Levadia väravavahi Karl-Andre Vallneri jalgade väravasse lõi.

Teine värav sündis 34. minutil, kui Konstantin Vassiljev lükkas palli Sergei Zenjovi jalale, kes tugeva löögi Vallneri selja taha saatis.

Ühtlasi tähendab see seda, et Flora läbis Premium liiga esimese ringi mängud puhaste paberitega, võttes 9 võitu ja hoides 27 punktiga kindlalt esikohta. Väravaid löödi 25, endale lasti lüüa vaid kolm.

Teist kohta hoiab Levadia, kellel on üheksa mänguga kirjas seitse võitu, üks viik ja üks kaotus. Kokku on nad teeninud 22 punkti. Kolmas on 20 silmaga Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond jääb 15 punktiga neljandale kohale.