Premium liigas algasid teise ringi mängud, võidukalt alustasid nõmmelased ja saarlased

Nõmme Kalju mängijad.
Nõmme Kalju mängijad. Foto: Mihkel Maripuu

Premium liigas tehti teisipäeval algust kümnenda vooruga ja ühtlasi algasid teise ringi mängud. FC Kuressaare alistas JK Narva Transi 1:0, Nõmme Kalju FC teenis 3:0 võidu Tallinna JK Legioni üle.

Punktitabeli kolmas Nõmme Kalju võttis kohustusliku võidu liiga punase laterna Legioni üle. Kuigi mõlemad meeskonnad lõpetasid eelmise vooru võiduga, siis ei andnud Kalju seisusele kohaselt vastasele võimalustki.

Alex Matthias Tamm aitas nõmmelased 26. minutil juhtima. 79. minutil kasvatas edunumbreid German Šlein, mängu vormistas kümme minutit hiljem Kaspar Paur. Kalju on kümne mänguga teeninud 23 punkti ja tõusis ühe rohkem peetud mänguga turniiritabelis teisele kohale. Legion jätkab kahe punktiga tabeli viimasel kohal.

Narva Kalev-Fama staadionil toimunud kohtumises lõi ainsa värava 19. minutil Sten Reinkort. Tegemist oli saarlaste neljanda võiduga, mis kergitas nad Transist mööda viiendale kohale.

Kolmapäeval toimub Premium liigas kolm kohtumist. Tiitlikaitsja Tallinna FCI Levadia sõidab külla Tartu JK Tammekale, tabeliliider Tallinna FC Flora võõrustab JK Tallinna Kalevit ja Paide Linnameeskond kohtub koduplatsil tabeli eelviimase Pärnu JK Vaprusega.