Flora ja Levadia pidid võidupunktide nimel korralikult pingutama

Siim Kaasik
Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Eero Vabamägi

Eesti meistrivõistlustel teenisid järjekordse võidu Tallinna FCI Levadia ja FC Flora. Tõsi, mõlemad tabeli tipuosa satsid pidid üllatavalt palju vaeva nägema.

Flora lasi 3:0 eduseisust Tallinna Kalevi 3:2 peale, ent võitis mängu siiski 4:2. Flora eest lõi kaks väravat Tristan Koskor (4. ja 18. minut), korra olid täpsed Martin Miller (14.) ja Konstantin Vassiljev. Mõlemad Kalevi väravad lõi Foday Trawally (25. ja 34.).

Levadia alistas Rasmus Peetsoni 66. minuti väravast Tartu Tammeka 1:0. Mängus oli kõvasti võitlust, sest kohtunik jagas koguni 12 kollast kaarti. Levadia mängijatele näidati seitset ning Tammeka omadele kolme kollast. Lisaks teenisid hoiatuse mõlema meeskonna ametiisikud.

Flora on 30 punktiga liider, Levadia 25 silmaga teine. Tammeka hoiab 11 punktiga seitsmendat, Kalev 4 punktiga kaheksandat kohta.