Levadia lõi Transi värava auklikuks ja vähendas Floraga punktivahet

FCI Levadia sai raske vastase.
FCI Levadia sai raske vastase. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Premium liigas teenisid laupäeval võidulisa kaks suurt – FCI Levadia ja Nõmme Kalju.

Valitsev meister FCI Levadia võõrustas Sportland Arenal kaotusterajal olevat Narva Transi. Külalistele polnud sõit Tallinna just liiga kerge, sest koju naastakse 0:6 kaotusega.

Levadia tegi sotid selgeks juba avapoolajal, mis võideti koguni 3:0. Skoori avas üheksandal minutil Liliu ning eduseisu kasvatasid Zakaria Beglarishvili ja Maximiliano Ugge.

Teisel poolajal läks Narval elu veelgi keerulisemaks. Skoori suutsid teha veel Bogdan Vaštšuk, Frank Liivak ja Artjom Komlov.

Levadia kindlustas tänase võiduga liigatabelis teist kohta. Neil on 11 kohtumisega koos 28 punkti ning ühe mängu vähem pidanud tabeliliidril FC Floral neist kaks silma enam. Viienda järjestikulise kaotuse teeninud Narva jätkab 12 punktiga kuuendal real.

Päeva esimeses kohtumises teenis Nõmme Kalju raske 1:0 võidu Pärnu Vapruse meeskonna. Võiduvärava autoriks oli 68. minutil Kaspar Paur. Hooaja kaheksanda võidu teeninud Kalju jätkab 26 punktiga kolmandal real.