Premium liigas läksid Paide kunstmuruväljakul vastamisi kohalik Linnameeskond ning Tallinna Kalev. Võõrustajad näitasid koduväljakul võimu ning võtsid 7:0 võidu.

Meeskonnad tulid tänasele kohtumisele vastu täiesti erineva fooni pealt. Paidel oli käsil seeria, kus viimasest viiest kohtumisest võidetud neli, ent Kalevil terve senise hooaja jooksul kirjas ainult üks võit. Ka meeskondade avakohtumine lõppes Paide 3:0 võiduga.

Koduväljakul ei andnud Paide külalistele armu. Juba üheksandal minutil viis Kaimar Saag Paide juhtima. Poolajapausiks särasid tablool aga juba Paide 3:0 eduseis. Protokolli märgiti veel Saagile teine tabamus, millele Deabeas Owusu-Sekyere lisas ühe juurde.

Teisel poolajal olid minged juba sisuliselt maas ning liiga agaralt enam Paide vastaseid ei survestanud. Sellele vaatamata suudeti veel väga palju Kalevi väravavõrku sahistada.

66. minutil lõi hooaja teise värava Siim Luts, millele neli minutit hiljem lisas enda tabamuse Sergei Mošnikov. Kohtumise lõppseisu vormistas vahetusest sekkunud 20-aastane Robi Saarma, kes suutis kaks palli Kalevi võrku lüüa. Nõnda jäi lõppseisuks 7:0.

Paide kindlustas suureskoorilise võiduga liigatabeli neljandat positsiooni. Neil on 11 kohtumisega kirjas 21 punkti ning esikolmikust jäädakse viie silma kaugusele. Kalev jätkab nelja punktiga kaheksandal real, edestades vaid Pärnu Vaprust ja Tallinna Legionit.