VIDEO NHLi play-offis toimus «veresaunaks» ristitud massikaklus

Toronto Maple Leafsi ja Tampa Bay Lightningu mängijate kaklus Stanley karika play-offi avaringis. Foto: FRANK GUNN/AP/Scanpix

Jäähokiliiga NHLi idakonverentsi veerandfinaali avamäng Toronto Maple Leafsi ja Tampa Bay Lightningu läks väga tuliseks. 0:5 kaotusseisu jäänud Tampa Bay mängijad kaotasid täielikult kannatuse ning nii leidis viimasel kolmandikul aset massikaklus, mida kohalikus meedias nimetati ka veresaunaks.

Kolmandal perioodil tiris Maple Leafsi mängija Wayne Simmonds jääle pikali Tampa Bay tšehhist kaitsja Jan Rutta ning see ajas keema teised platsil viibinud Tampa mängijad.

Olukord kasvas massikakluseks, milles osalesid mõlema meeskonna põhimängijad. Kohtunikel polnud võimalik enam mängu ohjes hoida, kui samal ajal oli käimas viis erinevat kaklust.

Kuus mängijat said kümneminutilised karistused ja nende jaoks oli kohtumine lõppenud. Kokku vilistati kohtumises 113 karistusminutit.