Uskumatu vedamine: 71 senti panustanud inglane võitis 187 000 eurot

Crystal Palace'i mängija Wilfried Zaha mängis ühe õnneliku spordiennustuses olulist rolli. Suuresti tänu tema üleminuti värvale võideti 187 000 eurot. Foto: Ian Walton/Reuters/Scanpix

Uskumatu, aga tõsi: kõigest 71-sendise panusega kasseeris spordiennustaja Inglismaal rohkem kui 187 000 eurot. Megapanuse oluliseks muutujaks oli 92. minutil löödud värav.

Suurbritannia ennustusmängude ettevõte Ladbrokes teatas, et nädalavahetusel tehti nende portaalis 60 Inglise pennine (71 eurosenti) panus 16 kõrgliiga ja esiliiga kohtumisele.

Õnneliku käega mängija pidi aga ootusärevusest ilmselt lõhkema, kui Crystal Palace alistas Premier League’i kohtumises Southamptoni alles 92. minuti väravast 2:1.

«Meil pole põhjust kahelda, et ta kulutab osa oma võidust Wilfried Zaha särgi ostmisele, kui Palace’i dramaatiline võit tema panuse ellu jättis,» naljatles Ladbrokesi esindaja Alex Apati. Zaha oli just see mees, kes lõi teisel üleminutil Palace’i võiduvärava.

Minipanus tasus ennast aga kuhjaga ära, sest õnnemängur pistis taskusse 157 865,59 Inglise naela ehk 187 000 eurot.