Levadia vajas võiduks penaltit, Legion pääses lõpuks viimaselt kohalt

Christopher Krutto
FCI Levadia sai raske vastase.
FCI Levadia sai raske vastase. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Jalgpalli Premium liigas peeti täna kaks kohtumist.

FCI Levadia sõitis Tallinna Kalevile külla oma endisele kodustaadionile Kadriorus. Levadia nägi palju vaeva, kuid neil ei õnnestunud pikalt väravat lüüa. Lõpuks läks neil vaja 84. minuti Zakaria Beglarišvili 84. minuti penaltit, et noppida 1:0 võit.

Päeva teises kohtumises läksid omavahel vastamisi Tallinna Legion ja Narva Trans. Ka seal püsis seis pikalt võrdne. Lõpuks lõi kohtumise ainsa värava Legioni ründaja Markus Vaherna ja tõi meeskonnale 1:0 võidu.

Liigatabelis hoiab Levadia 31 punktiga endiselt teist kohta. Liidrist Tallinna Florast jäädakse maha kahe silmaga. Narva Trans hoiab 12 punktiga kuuendat kohta. Tabeli lõpus toimus muudatus, sest tänu Kalevi kaotusele ja Legioni võidule tõusis viimane lõpuks eelviimasele kohale. Legion alustas hooaega nelja miinuspunktiga ning seetõttu on neil kahe võidu ja kolme viigi eest tabelis viis punkti. Viimasel ehk kümnendal kohal on nelja punktiga Kalev.