Tanel Visnapit jäi kurtide olümpia sprindifinaalist lahutama vaid üks sajandik

Toimetas Karl Juhkami
Tanel Visnap
Tanel Visnap Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

XXIV kurtide suveolümpiamängudel Caxias Do Sulis lõpetas Tanel Visnap 100 m jooksu poolfinaalis oma jooks viiendana ega pääsenud finaali.

Teises poolfinaalis startinud Visnap lõpetas viienda kohaga ning tema ajaks märgiti 10,92. Neljanda koha saanud ukrainlane Dmytro Vyshynskyi edestas Visnapit vaid ühe sajandiksekundiga.

Visnap osaleb kurtide olümpiamängudel veel 200 m jooksus, kõrgushüppes ning kaugushüppes.

Simon Teiss osales samuti 100 m võistlusel ning oli oma eeljooksus viimane ajaga 11,45, mis andis talle kokkuvõttes 23. koha. Viimasena pääses järgmisesse jooksu ajaga 11,18.

Inessa Halliste sai naiste 100 m eeljooksus kuuenda koha ajaga 13,48, mis andis kokkuvõttes 22. koha ega viinud poolfinaali. Samast eeljooksust sai viimasena edasi võistleja ajaga 13,31.

Rinat Raisp osales meeste 400 m eeljooksus, mille lõpetas kuuendana ajaga 55,43, kokkuvõttes 32. koht. Edasipääsu oleks taganud aeg 52,64.