Kannaga värava löönud Ronaldo tabamus tõi Realile napi võidu

Cristiano Ronaldo Rayo Vallecanole löödud väravat tähistamas.
Cristiano Ronaldo Rayo Vallecanole löödud väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel sai järjekordse võidu tabeliliider Madridi Real, kes alistas võõrsil 1:0 Rayo Vallecano.

Kohtumise ainsa värava lõi portugallane Cristiano Ronaldo matši 54. minutil. Seejuures sai Ronaldo hakkama tõelise iluväravaga, kui ta saatis kannaga palli väravasse nurgalöögijärgses saginas.

Kohtumise lõpetasid võõrustajad aga vähemuses, kuna 89. minutil sai punase kaardi Michu. Ka kollased kaardid välusid selles kohtumises mitmel korral ning nii nägid kollast hoiatuskaaryi kuus Reali ning kolm Rayo Vallecano mängijat.

Turniiritabelis hoiab Real nüüd 64 punktiga kindlat liidrikohta. Täna õhtul võõrsil Madridi Atleticoga kohtuval FC Barcelonal on 51 silma. Kolmas on Valencia 40 punktiga.