Alkmaarile viik, Wislale kaotus

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: SCANPIX

Hollandi meistrivõistlustel pidi AZ Alkmaar täna koduväljakul leppima 3:3 viigiga Heerenveeni vastu.

Alkmaar asus kohtumist 26. minutil Jozy Altidore tabamusest juhtima ja selle seisuga ka avapoolaeg lõppes. 55. minutil viigistas Filip Duričič kohtumise seisu, kuid juba 58. minutil oli taas täpne Altidore. Seejärel viisid juba Bas Dosti 76. ja Luciano Narsinghi 81. minuti tabamused Heerenveeni juhtima. 83. minutil päästis Erik Falkenburg aga Alkmaarile viigipunkti.

Klavan tegi täna kaasa terve kohtumise. Turniirtabelis on Alkmaar nüüd 46 punktiga teine, liider on PSV 48 silmaga ning kolmas Twente 45 punktiga.

Poola liigas pidi valusa kaotuse vastu võtma tiitlikaitja Krakowi Wisla, kes jäi koduväljakul 0:1 alla Kielce Koronale.

Kohtumise ainsa värava lõi Pawel Sobolewski 59. minutil. Seejuures lõpetas Wisla taas kohtumise vähemuses, kuna 49. minutil saadeti väljakult minema Michal Czekaj. Pareiko tegi kaasa terve kohtumise.

Wisla on nüüd 28 punktiga langenud juba kaheksandale kohale, liider on Wroclawi Slask 38 silmaga.