JÄRELVAADATAV ⟩ Kotsar ja Hamburg said play-off'i avamängus ülivalusa kaotuse

Maik-Kalev Kotsar (viskel).
Maik-Kalev Kotsar (viskel). Foto: IMAGO/EIBNER/Guener Santemiz/Scanpix

Hamburg alustas kohtumist paremini ja esimese veerandaja lõpuks juhiti 23:17, kuid poolajaks oli vahe kahanenud vaid ühele punktile (42:41). Teine poolaeg oli ülimalt tasavägine. Viimasele veerandajale mindi Bonni ühepunktilise eduseisuga, kuid lõpuks jäädi normaalajal 91:91 viiki.

Lisaajal õnnestus Hamburgil veel neli sekundit enne kohtumise lõppu ühe punktiga juhtima minna, kuid viimasel sekundil tabas Bonni mängija Javontae Hawkins kolmese ja tõi kodumeeskonnale võidu.

Kotsar tegi suurepärase mängu, visates 21 punkti ja korjates 11 lauapalli. Tema efektiivsusnäitaja oli 24, mis oli tiimi parim.

Hamburgi parimaks punktikütiks kerkis mängujuht Jaylon Brown, kelle arvele kogunes 27 silma. 20 punkti lisas omakorda Caleb Homesley. Üleplatsimeheks kerkis Bonni mängujuht Parker Jackson-Cartwright 36 silmaga.