Flora tegi poole tunniga sotid selgeks, Kalev teenis magusa võidu

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Mõned päevad pärast kaotust Kiievi Dõnamole teenis Flora koduliigas kindla võidu. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel peeti eile õhtul kaks mängu, võidpunktid noppisid pealinnaklubid FC Flora ja Kalev.

Lilleküla staadionil peetud kohtumises tegi Flora külalistega Saaremaalt kiiresti sotid selgeks. Võõrustajad skoorisid vastavalt 10., 11., 18. ja 30. minutil. Rauno Alliku, Sergei Zenjovi, Danil Kuraksini ja Martin Milleri tabamustest piisaski Kuressaare 4:0 alistamiseks.

Väike üllatus sündis Tartus, kus kohalik Tammeka pidi tunnistama Kalevi 3:1 paremust. Paugutamiseks läks alles kohtumise viimasel kolmandikul.

60. minutil viis külalised juhtima Foday Trawally, vaid veidi hiljem duubeldas eduseisu Ats Purje. Koduperemeeste lootused kustutas lõplikult Kaspar Lauri 89. minuti tabamus. Lõpuvile eel lõi Tammeka auvärava Tanel Lang.

13 mängust vaid ühes punkte loovutanud Flora jätkab tabeli tipus. Kuressaare on viies (19 punkti), Tammeka kuues (14) ja Kalev kaheksas (7).