Valitsusaeg jätkub: FC Flora krooniti kaheksandat korda karikavõitjaks

Siim Kaasik
FC Flora naiskond.
FC Flora naiskond. Foto: FC Flora naiskond/FACEBOOK

Lilleküla staadionil peetud naiste jalgpalli karikavõistluste finaalis alistas FC Flora 7:1 Tallinna Kalevi.

FC Flora asus karikafinaali juhtima juba 22. sekundil, kui täpne oli Mari Liis Lillemäe. Kalev suutis aga mängu tagasi tulla, sest 11. minutil skooris Anett Kadastu.

Seejärel läks Flora juba oma teed. Lillemäe lõi avapoolajal kübaratriki ning üks värav läks kirja Kalevi puuriluku Jonna Soometsa omaväravana ehk poolajapausile mindi Flora 4:1 eduseisus.

Teisel poolajal tegid skoori veel vahetusest sekkunud Kristina Teern ja Anastasia Ivanova. Viimase naela Kalevi kirstu lõi penaltist Lisette Tammik.

Naiste karikavõitja selgitati tänavu 16. korda. FC Flora on trofee koju viinud nüüd kaheksal korral, neist viis võitu on tulnud järjest. Kuuel korral on karikavõitjaks kroonitud tegevuse lõpetanud Pärnu Jalgpalliklubi ning kahel korral Levadia.

Meeste karikavõistluste finaal Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonna vahel algab kell 19.