TalTech proovis, mis ta proovis, aga Kalev/Cramo võttis oma ja on medalist võidu kaugusel

Postimees Sport
Copy
Kregor Hermet (keskel).
Kregor Hermet (keskel). Foto: Mihkel Maripuu

BC Kalev/Cramo võitis Paf korvpalli meistriliiga pronksiseeria teises mängus 77:63 (24:21, 24:9, 11:19, 18:14) TalTech/Optibeti ning on medalist vaid võidu kaugusel.

TalTech/Optibet alustas mängu korralikult ning suutis terve esimese veerandi püsida Kalev/Cramo tempos. Teisel veerandajal raputas valitsev meister aga TalTechi maha ning läks poolajapausile 18-punktilise eduga.

Kolmandal veerandajal proovis TalTech vahet vähendada ning suutis korraks jõuda ühes punkti kaugusele. Viimasele veerandile mingi vastu Kalev/Cramo 59:49 eduseisus.

Neljanda veerandaja alguses sai TalTech veel seitsme punkti kaugusele, kuid mänguks ikkagi ei läinud. Lõpuks tuli tunnistada Kalev/Cramo 77:63 paremust.

Tanel Kurbas tõusis Kalevi suurimaks punktitoojaks 16 silmaga, Donovan Jacksoni arvele jäi 14 punkti. Kregor Hermetil jäi üks punkt puudu kaksikduublist, ta kogus kümme lauapalli ja teenis üheksa punkti.

TalTechi parim oli 28 punktiga üleplatsimees Brandon Childress, kes sai küll viimasel veerandajal vigastada ning kohtumist lõpuni ei mänginud. Täpsemalt oli tegemist kokkupõrkega väljakul ning ilmselt sai Childress peapõrutuse. Gregor Ilvese arvele jäi 11 punkti.

Kalev/Cramo võib seeria ära lõpetada teisipäeval, kui kl 19 toimub kolmas kohtumine Kalevi spordihallis.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles