PM PARIISIS ⟩ Platsil kokku varisenud argentiinlast võib ähvardada kopsakas rahatrahv

Karl Juhkami
Facundo Bagnis andis enda sõnul endast väljakul maksimumi, kuid tegelik küsimus on, kas korraldajad olid tema tervislikust seisundist teadlikud? Foto: ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/Scanpix

Meeste tennise teine reket Daniil Medvedev sai Prantsusmaa lahtiste avaringis võrdlemisi kerge tööpäeva, kui alistas tund ja 38 minutit kestnud kohtumises 6:2, 6:2, 6:2 Facundo Bagnise (ATP 103.). Kohtumise ajal tõstatati aga küsimus, kas vigastuse kiuste mänginud argentiinlane peaks oma šedöövri eest saama karistada.

32-aastane Bagnis sammus täna väljakule täies mahus kinni teibitud parema säärega ning juba esimestest pallivahetustest oli näha, et argentiinlane pole võimeline endast kõike välja panema.

Kohtumise edenedes ehk väsimuse suurenedes muutus tema mängupilt üha vaevalisemaks ning teise geimi lõpus seisul 5:1 vajus Bagnisel pärast servi korraks isegi jalg läbi ning ta prantsatas saviliivale.