Kalev/Cramo tegi TalTechiga pronksiseerias puhta töö

Christopher Krutto
Kalev/Cramo mängijad tähistamas.
Kalev/Cramo mängijad tähistamas. Foto: Tairo Lutter

Kalev/Cramo korvpalliklubi alistas Eesti meistrivõistluste pronksiseeria kolmandas mängus 79:68 TalTechi. Kogu seeria võideti 3:0.

Kalev/Cramo alustas mängu teravamalt ning poolajaks oldi juba 43:31 ees. Kolmandal veerandajal lasti küll TalTechil vahet vähemaks teha, kuid kohtumise lõppu suudeti oma kontrolli all hoida ning võtta otsustav võit.

Kalev/Cramo mänguvankrit vedas 16 punktiga Marcis Vitols. 12 silma lisas omalt poolt Kamari Murphy.

Üleplatsimeheks kerkis TalTechi ääremängija Oliver Metsalu 18 punktiga. Erik Keedus lisas 14 silma.

Neljapäeval võib selguda ka Eesti korvpallimeistrivõistluste tänavune võitja, kui Pärnu Sadam võõrustab kodus Tartu Ülikooli. Hetkel juhib Pärnu Sadam kolme võiduni mängitavat seeriat 2:0.