Veenva võidu saanud Flora jätkab kaotuseta

Christopher Krutto
Tallinna FC Flora mängijad.
Tallinna FC Flora mängijad. Foto: Margus Ansu

Jalgpalli Premium liigas alistas Tallinna FC Flora võõrsil 3:0 Narva Transi.

Flora läks kohtumist juhtima 12. minutil, kui täpne oli Sergei Zenjov. Kohtumise teise värava eest hoolitses 52. minutil Ken Kallaste.

Transi seis läks eriti hapuks 80. minutil, kui kaitsja Denõs Dedetško teenis punase kaardi. Kohtumise lõppskoori vormistas 85. minutil Aleksandr Šapovalov.

Päeva teises kohtumises alistas Tallinna Kalev tänu Paide Linnameeskonnast laenul oleva Foday Trawally väravale 1:0 Pärnu Vapruse.

Liigatabelis jätkab Flora esimesel kohal, olles 14 mänguga kogunud 40 punkti. Kusjuures ühelgi korral ei ole vastu võetud kaotust. Tõsi, FCI Levadial on samuti 40 silma tabelis, kuid nemad on pidanud Florast ühe mängu enam.

Trans on 12 punktiga seitsmes, Kalev 10 silmaga kaheksas ja Vaprus seitsme punktiga üheksas.