N, 1.06.2023

VÕRKPALLIJUTUD ⟩ Koondislased paljastavad: kes on suurim ropendaja, kes tantsulõvi? Kellest võiks saada ärimees, kellest riigijuht?

Postimees Sport
Facebook Twitter
Comments
Kes on kes Eesti meeste võrkpallikoondises?
Kes on kes Eesti meeste võrkpallikoondises? Foto: Margus Ansu

«Võrkpallijuttude» 23. saates saame üht-teist teada hetkel noorematest mängijatest koosneva meeste koondise ning rahvusnaiskonna kohta.

Küsisime mõlema võistkonna mängijatelt, kes on ühes või teises asjas kõige-kõigem. Küsimustele vastasid Kevin Saar ja Timo Lõhmus ning Kristiine Miilen ja Kertu Laak.

  • Kes on rahvusnaiskonna suurim ropendaja, keda kõik vastuvaidlemata kuulavad, kes on kõige salapärasem, kes kõige tugevam, millised kummalised rituaalid mängijatel on või kellest võiks tulevikus saada riigijuht?
  • Kes on praeguse meeestekoondise kõige suurem tantsulõvi, kellest võiks pärast karjääri lõppu saada rikas ärimees, kellest aga treener, kes mõistab nalja teha ja kellel on olemas santehniku oskused?

Eesti võrkpalli liidu saates «Võrkpallijutud» kajastatakse Eesti võrkpalli erinevaid külgi rahvuskoondistest pallilahinguni. Saadet näeb Postimehes ja volley.ee Facebookis. Saate tegijad on Mariel Gregor ja Gertrud Alatare.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles