FOTO Konstantin Vassiljev tegi kummarduse Diego Maradonale, argentiinlased polnud kiitusega kitsid

Konstantin Vassiljev (paremal) ja Argentina kapten Lionel Messi (keskel).
Konstantin Vassiljev (paremal) ja Argentina kapten Lionel Messi (keskel). Foto: Alvaro Barrientos/AP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondis kaotas pühapäeval Hispaanias Pamplonas toimunud mängus Argentinale 0:5, kõik väravad lõi vastaste kapten Lionel Messi. Teise poolaja alguses tuli vahetusest mängus Eesti koondise põhikapten Konstantin Vassiljev, kes kandis huvitavat kaptenipaela, tehes sellega kummarduse lahkunud Argentina jalgpallilegendile Diego Maradonale.

Tallinna FC Flora ridadesse kuuluv Vassiljev liitus mänguga 62. minutil ning vahetas välja klubikaaslase Martin Milleri. Kohtumist kaptenina alustanud Karol Mets loovutas kaptenipaela Vassiljevile.

Erinevalt FC Zürichi kaitsjast, kes kandis tavapärast rohelist käepaela, pani Vassiljev käele Argentina lipuvärvides paela, millel oli Diego Maradonale viitav tähe- ja numbrikombinatsioon AD10S.

Argentina meediale ja fännidele jäi Vassiljevi teguviis igatahes silma. «Tohutu Eesti žest! Argentina koondise rivaal kannab täna pärastlõunal Maradona auks austusavaldust,» kirjutas TNT Sports Twitteris.

«Eesti koondise kaptenipaelal seisab «AD10S» ja Argentina lipp. Milline Maradona-hullus,» kirjutas ajakirjanik Teo Coquet. «Diego, sa oled igavene ja universaalne,» lisas spordikanal DeporTV.