Valitseva Eesti meistri hammas Itaalia ja Saksamaa klubide peale ei hakanud

Toimetas Karl Juhkami
SK Augur Enemat
SK Augur Enemat Foto: Ants Liigus/Eesti rannajalgpalli liit

Eesti rannajalgpalli valitsev meister ja värskelt Eesti karikat kaitsnud SK Augur Enemati jaoks algas sel nädala Euro Winners Cupi hooaeg, kus lähevad vastamisi Euroopa riikide parimad rannajalgpalliklubid.

SK Augur Enemat kuulub maikuus toimunud loosi tahtel H-alagruppi, kus vastateks on Pisa Beach Soccer 2014 (Itaalia), Rostocker Robben (Saksamaa) ja Atlas A.O. (Kreeka). Kõik meeskonnad lähevad omavahel vastamisi ühe korra, mille järel selgub alagrupi paremusjärjestuse põhjal järgmisse ringi pääseja.

Esmaspäeval toimunud avakohtumises tuli Auguril tunnistada itaallaste Pisa Beachi 7:4 paremust, vahendab jalgpall.ee. Kuigi kokkuvõttes saadi kirja kaotus, alustati kohtumist väga edukalt, kui esmalt tõid Sander Lepiku ja Argo Alavälja tabamused tabloole eduseisu. Eesti meeskonna eest tegid skoori ka Kristian Marmor ja Roman Romka. Samal ajal pandi pall mängu ka eestlaste alagrupikaaslaste Rostocker Robbeni ja Atlas A.O. vahelises kohtumises, kus sai 8:6 võidu kirja Kreeka meeskond.

Kaotusekibedus tundsid meie mehed ka eile toimunud alagrupi teises kohtumises, kui 3:5 jäädi alla sakslaste Rostocker Robbenile.

Mängu esimese kolmandiku võitis Argo Alavälja tabamusest Eesti meeskond ning kuigi teisel kolmandikul õnnestus vastasel viigistada, taastas Rauno Nõmmiko tabamus üheväravalise eduseisu. Viimasel kolmandikul õnnestus vastasel skoori teha kahel korral, ent Kristian Marmori värav tegi mängu seisuks 3:3, mis tähendas, et võitja selgitati lisaajal. Kuivõrd Saksamaa meeskonnal õnnestus lüüa veel kaks väravat, tuli Eesti meistril leppida 3:5 kaotusega.

Viimane alagrupimäng ootab Augurit ees täna, 8. juunil, kui mõõtu võetakse Kreeka klubi Atlas A.O.-ga, kes sai eile Pisa Beacilt 0:7 kaotuse.