Malta sai napi võidu, Eesti kaotas Rahvuste liiga alagrupis ainuvõimu

Zach Muscat (paremal) löömas Malta ainsat väravat San Marino vastu.
Zach Muscat (paremal) löömas Malta ainsat väravat San Marino vastu. Foto: DARRIN ZAMMIT LUPI/REUTERS/Scanpix

Rahvuste liiga D-divisjoni teise grupi kohtumises alistas Malta koduväljakul 1:0 San Marino ning neil on nüüd grupiliidri Eestiga võrdselt punkte. Tõsi, sinisärkidel on üks kohtumine vähem peetud.

Malta ja San Marino kohtumine sai oodatud lõpplahenduse, kuid Malta võttis kodus kolm punkti. Võit ei tulnud neile aga kergelt, sest San Marino võrku löödi vaid üks värav. Sellega sai teise poolaja alguses, 50. minutil hakkama keskkaitsja Zach Muscat.

Eesti, kes kohtub esmaspäeval maavõistluses Albaaniaga, on jätkuvalt alagrupis esimene. Kuigi Eestil ja Maltal on võrdselt kuus punkti, siis eestlastel on parem väravatevahe (4:2, 4:1). Liiga viimased mängud peetakse septembri lõpus, kuid Eesti võõrustab Maltat ja sõidab külla San Marinole.