R, 31.03.2023

Võrkpallikoondise juhendajat platsil nähtavad vead ei häiri: ainult nii sa arenedki

Karl Juhkami
, reporter
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Fabio Soli sõnul kohanesid eestlased tema poolt viljeleva stiiliga isegi üllatavalt kiiresti, kuid paranemisruumi mõistagi veel jagub.
Fabio Soli sõnul kohanesid eestlased tema poolt viljeleva stiiliga isegi üllatavalt kiiresti, kuid paranemisruumi mõistagi veel jagub. Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Kuigi Eesti meeste võrkpallikoondise suve esimene pool ei saanud just soovitud punkti – salakaval koroonaviirus ei lasknud meie mehi laupäeval Tšehhi vastu väljakule –, on esimene kuu uue peatreeneri Fabio Soli käe all nüüdseks «purgis». Aeg kokkuvõtteks!

Kui vaadata asjadele otsa mustvalgelt ehk tulemuste keeles, siis sõprusmängudest Soomega teeniti kaotus ja kaks võitu, Euroopa Kuldliigas lisati sellele kaotus Tšehhile ja neli võitu (Belgia ja Läti üle). Ent nagu tõsisemad võrkpallisõbrad teavad, peitub nende numbrite taga tegelikult hoopis enamat.

«Võib öelda, et uus peatükk Eesti meeste võrkpallikoondises on alanud,» kirjutas ühena vähestest vanadest kaladest suve esimeses pooles sinisärgi selga tõmmanud Martti Juhkami pärast kaotusmängu Tšehhile ühismeediasse.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles