Punktinäljas olev Vaprus sai valusa kaotuse

Christopher Krutto
Pärnu Vapruse mängijad.
Pärnu Vapruse mängijad. Foto: Mailiis Ollino/Pärnu PM

Eesti jalgpalli Premium liigas läksid täna Pärnu Rannastaadionil vastamisi kohalik Vaprus ja Narva Trans. Kodumeeskond pidi tunnistama külaliste 3:5 paremust.

Vapruse jaoks algas kohtumine suurepäraselt, sest juba 1. minutil viis Ronaldo Tiismaa kodumeeskonna juhtima. 22. minutil viigistas Aleksandr Zakarliuka seisu, kuid juba kaks minutit hiljem viis Tiismaa kodumeeskonna uuesti ette.

56. minutil suurendas Magnus Villotta pärnakate edu ja tundus, et kodumeeskond võib võtta hädavajalikud kolm punkti. Ometi ei olnud Transi mängijad veel viimast sõna öelnud.

65. minutil lõi Arseni Kovaltšuk ühe värava tagasi ja 72. minutil viigistas Oleksandr Koževnikov seisu. Kolm minutit hiljem viis ta Transi juhtima ning kohtumise teisel üleminutil vormistas oma kübaratriki.

18 mängu pidanud Trans hoiab tabelis 17 punktiga 7. kohta. Vaprus on 8 silmaga viimasel kohal. Premium liigat juhib 50 punktiga Tallinna Flora.