3:0 eduseisu käest andnud Flora peatreener vabandas fännide ees: see oli jalgpalli eripära, mis siin välja lõi

Toimetas Karl Juhkami
Flora peatreener Jürgen Henn.
Flora peatreener Jürgen Henn. Foto: Tairo Lutter

Tallinna FC Flora tõestas elavalt, et aastad pole vennad. Kui mullu jõudsid nad esimese Eesti klubina jalgpalli eurosarjas alagrupiturniirile, siis tänavu tuli Konverentsiliigas asjad pakkida juba avaringis.

Asi polnud aga välja langemises, vaid selles, kuidas seda tehti. Nimelt oli florakatel Soome klubi Seinäjoki vastu avamängust all 1:0 eduseis ning kordusduellgi algas nende jaoks parimal võimalikul viisil, kui Michael Lilandel 9. minuti ilutabamusega skoori avas.

Kui Henrik Ojamaa teise poolaja alguses vastaste väravavahi abiga veel ühe virutas, näis kahe mängu kokkuvõttes 3:0 eduseisu hoidnud Flora edasipääs kindel. Sellele järgnes aga täielik lagunemine.