Teises setis konkurendist mäekõrguselt üle olnud Kontaveit: tõstsin oma taset

Christopher Krutto
Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: Frank Molter/AP/Scanpix

Eesti naiste tennise esireket Anett Kontaveit (WTA 2.) alistas Hamburgi WTA 250 turniiri kaheksandikfinaalis 6:3, 6:2 Eesti juurtega rootslanna Rebecca Petersoni (WTA 93.) ja tagas sellega koha veerandfinaalis.

Kontaveit alustas kohtumist hästi ja teenis murde, kuid Petersonil oli sellele vastus olemas. Mäng kulges võrdses toonis, kuid Eesti esireket oli kohati parajalt rabe. Seisul 2:2 õnnestus maailma teisel reketil veel üks murre kätte saada. Avaseti lõpetas Kontaveit samuti murdega ning võitis selle 6:3.

Teises setis mängis Kontaveit juba kindlamalt ja kuigi eksimusi tuli ikka sisse, siis seisul 2:1 sai ta teise seti esimese murde. Teine murre tuli seisul 5:2 ning sellega vormistas Kontaveit mängu võidu. Kokku kestis kohtumine üks tund ja 20 minutit.